دفتر کار ما

/دفتر کار ما
دفتر کار ما ۱۳۹۷-۸-۲۷ ۱۳:۰۹:۰۹ +۰۳:۳۰

ما عاشق کار خود هستیم

محل فعالیت ما

واقع در تهران بزرگ

آدرس: تهران، میدان انقلاب، روبروی سینما بهمن، ساختمان ۱۳۴۸، طبقه هفتم، استودیو طراحی معماری آرتیمان

تلفن: ۶۶۹۷۶۹۵۴ – ۰۲۱

موبایل: ۰۹۱۲۴۱۱۴۰۴۶

تلگرام: ۰۹۱۹۷۱۶۶۵۵۹

اینستاگرام: Artimanstudio

وبسایت: www.ArtimanDAS.com

نحوه دسترسی به دفتر کار ما

دفتر کار ما در مرکز شهر و در میدان انقلاب قرار دارد. برای رسیدن به میدان انقلاب می‌ توانید از مترو استفاده کنید و در خط ۴ مترو، در ایستگاه میدان انقلاب اسلامی از قطار پیاده شوید و از خروجی مترو دانشگاه تهران که در همسایگی سینما بهمن قرار دارد خارج شوید. فاصله تقریبی استودیو معماری آرتیمان از ایستگاه مترو میدان انقلاب کمتر از ۷۰ متر می باشد. 

خط یک اتوبوس‌های تندرو یا همان BRT از پایانه آزادی آغاز و تا چهارراه تهرانپارس ادامه دارد. ایستگاه‌های این خط عبارت اند از میدان آزادی، استاد معین، دانشگاه شریف، بهبودی، توحید، دکترقریب، میدان انقلاب، دانشگاه، چهارراه ولیعصر(عج)، میدان فردوسی، دروازه دولت، پیچ شمیران، پل چوبی، میدان امام حسین(ع)، منتظری، بوعلی، قضایی، فرودگاه، سبلان، وحیدیه، آیت، خاقانی، داریوش و چهارراه تهران پارس. فاصله تقریبی استودیو معماری آرتیمان از ایستگاه BRT میدان انقلاب کمتر از ۳۰ متر می باشد.

با توجه به اهمیت بالای این میدان و پر رفت و آمد بودن آن، از نقاط مختلف شهر به میدان انقلاب اسلامی اتوبوس و تاکسی به صورت مستقیم وجود دارد.

همانطور که می دانید میدان انقلاب فضایی فرهنگی بوده که دارای تعداد زیادی فروشگاه لوازم هنری و معماری می باشد. که می توانید لوازم مورد نیاز خود را تهیه نمایید. در نتیجه موجب صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود.

خدمات غیر حضوری

ما در آرتیمان برای سهولت شما عزیزان ، خدمات خود را به صورت اینترنتی نیز ارائه می دهیم. نا گفته نماند حضور شما در استودیو طراحی و معماری آرتیمان موجب بهتر و سریعتر انجام شدن خدمات ما می شود.

برای دریافت مشاوره با ما تماس بگیرید.

تصاویری از نحوه دسترسی

خروجی مترو میدان انقلاب

دفتر

نمای ساختمان آرتیمان از سینما بهمن

ایستگاه BRT میدان انقلاب

ایستگاه BRT میدان انقلاب

ورودی ساختمان ۱۳۴۸ آرتیمان

دفتر
Sending
User Review
4.33 (6 votes)