رندرینگ و پست پروداکشن

/رندرینگ و پست پروداکشن
رندرینگ و پست پروداکشن ۱۳۹۷-۸-۲۷ ۱۲:۵۷:۵۳ +۰۳:۳۰
معماری

رندر گرفتن از یک مدل سه بعدی

رندر گرفتن از یک مدل سه بعدی یا اصطلاحا رندرینگ ، به فرایند نمایش دادن تصاویر اجسام سه بعدی یا  ۳D  بر روی صفحه ی نمایشگر دو بعدی گفته می‌ شود. که عموما از کیفیت بالاتری از لحاظ نمایش جزئیات بصری طرح مانند متریال ، رفلکت ، سایه ها و … برخوردار است.  اگر در تهیه ی رندرها از اصول صحیح تولید یک تصویر ، تبعیت شود می توان آنها را در نرم افزاری مجزا با انجام عملیاتی به نام پست پروداکشن ، ارتقاع داد. تا تصویری نزدیک تر به واقعیت را بتوان به وسیله ی این دو فرآیند ، از طرح مورد نظر ارائه داد. پست پروداکشن به تغییراتی که پس از گرفتن رندر بر روی آن اعمال می شود گفته می شود، که به طور معمول با استفاده از نرم افزار فتوشاپ انجام می گیرد.

با دارا بودن دانش کافی نسبت به اصول و قواعد مربوط به گرفتن یک رندر با کیفیت از یک طرح یا مدل سه بعدی ، شما خواهید دید که این فرآیند اصلا نیازی به صرف یک زمان چند روزه و در گیر کردن تمام قدرت سی پی یوی شما برای یک مدت طولانی را ندارد. و شما میتوانید زمان خود را بیشتر برای ارتقای کیفیت بصری رندر خود صرف کنید. که این مهم می تواند در فرآیند پست پروداکشن نیز رقم بخورد.

توجه داشته باشید که یک رندر خوب بدون فرآیند پردازش بر روی آن ، یا همان پست پروداکشن ، به خودی خود نمی تواند به طور کامل به یک تصویر واقعی نزدیک شود.

ما به طور معمول از مدل های سه بعدی ای که توسط خود شما نیز مدلسازی شده باشد رندر تهیه می کنیم.

سیستم های ما توانایی گرفتن با کیفیت ترین رندر ها در کوتاه ترین زمان ممکن را دارند و کلیه امور مربوط به معماری توسط متخصصان معماری انجام می گیرد.

انیمیشن معماری

با قرار گرفتن تعداد زیادی رندر از یک مدل سه بعدی در امتداد هم ، به یک انیمیشن می رسیم. امروزه با پیشرفت تکنولوژی ، انیمیشن های معماری جای خود را در ارائه های پروژه های معماری باز کرده اند. انیمیشن به مانند ماکت فضایی سه بعدی را با دید ۳۶۰ درجه ای در اختیار بیننده قرار می دهد. که می تواند حس فضایی پروژه را آن طور که طراحی شده است به نمایش درآورد. 

ما در استودیو طراحی معماری آرتیمان توانایی ساخت انیمیشن های با کیفیت بالا از پروژه های طراحی شده شما را داریم.

سیستم های ما توانایی گرفتن با کیفیت ترین انیمیشن ها در کوتاه ترین زمان ممکن را دارند و کلیه امور مربوط به معماری توسط متخصصان معماری انجام می گیرد.

برای دریافت مشاوره در زمینه انیمیشن ، رندرینگ و پست پروداکشن با ما تماس بگیرید.

Sending
User Review
4.67 (6 votes)