شیت بندی و پلات

/شیت بندی و پلات
شیت بندی و پلات ۱۳۹۷-۸-۲۷ ۱۳:۰۵:۰۰ +۰۳:۳۰
معماری

شیت بندی

معماران پس از طراحی یک پروژه برای نمایش اطلاعات آن به مخاطب، مدارک مربوط به آن که به طور معمول شامل پرسپکتیو، پلان، نما، مقطع، سایت پلان، روند طراحی، و دیاگرام های گرافیکی پروژه است با استفاده از ترکیب بندی های زیبا بر روی صفحاتی چیدمان می کنند که به این کار شیت بندی گفته می شود. شیت بندی به دو صورت دستی و کامپیوتری انجام می شود که ما در آرتیمان توانایی انجام هر کدام  با هر ابعادی را داریم.

شیت بندیها در اکثر موارد با استفاده از نرم افزار فتوشاپ صورت می گیرد. به طور معمول شیت بندیها در ابعاد استاندارد انجام می شود که متداول ترین آنها  ۵۰ در ۷۰  و  ۱۰۰ در ۷۰  می باشند.

شیت بندی چکیده ی تمام زحماتی است که شما برای یک پروژه کشیده اید. یکی از بهترین روش ها برای داشتن یک ارائه یا پرزانت موفق ، ارائه ی یک پرزنتیشن شیت مناسب است. بستن یک شیت مناسب ، به پارامترهای بسیار زیادی بستگی دارد. به طور مثال اینکه شما در ابتدا بدانید چه استراتژی ای برای نحوه ی ارائه ی خود در نظر گرفته اید. یا توجه به سبک شیت بندی ای که شما برای ارائه طرح به خصوصتان در نظر دارید. و موارد دیگری که آگاهی از آنها موجب ارتقا کیفیت ارائه شما می شود.

پلات

پس از آن که با رعایت تمامی نکات مربوطه ، شیت شما بسته شد ، حال زمان پرینت گرفتن از این شیت فرا رسیده است. برای پرینت چنین برگه هایی که معمولا از ابعادی نظیر ۵۰ در ۷۰ و ۱۰۰ در ۷۰ شروع میشوند ، به یک دستگاه پلاتر نیاز است. دستگاه هایی که توانایی پرینت کردن تصاویر با ابعاد بالا را دارا هستند.

استودیوی طراحی و معماری آرتیمان نیز برای ایجاد یک مجموعه ی کاملتر ، یک دستگاه پلاتر به روز و با کیفیت را به مجموعه ی خود اضافه کرده است تا شما عزیزان بتوانید شیت های خود را در همین مجموعه و با صرف حداقل زمان و هزینه ی ممکن ، بر روی یک مقوای با کیفیت پلات بگیرید.

برای دریافت مشاوره شیت بندی و پلات با ما تماس بگیرید.

نمونه شیت بندی های انجام شده در استودیو طراحی و معماری آرتیمان

Sending
User Review
3.56 (9 votes)