مدلسازی دو بعدی و سه بعدی

/مدلسازی دو بعدی و سه بعدی
مدلسازی دو بعدی و سه بعدی ۱۳۹۷-۸-۲۷ ۱۲:۵۱:۰۰ +۰۳:۳۰
معماری

طراحی دو بعدی و سه بعدی

طراحی یا مدلسازی دو بعدی و سه بعدی از مهمترین بخش های معماری برای ایجاد تصویر ذهنی شما به یک فرم قابل اندازه گیری هستند. فرآیند طراحی ، با نرم افزارهای بسیار زیادی که در این زمینه وجود دارند انجام میگیرد. نرم افزار هایی که گاه تنها برای طراحی دو بعدی و گاه تنها برای طراحی سه بعدی ، و گاه به صورت مجموعه ای از ابزارهای قدرتمند که به شما اجازه ی مدلسازی دو بعدی و سه بعدی را در یک محیط کارآمد می دهند. امروزه با توجه به پیشرفت تکنولوژی و امکانات روز افزون رایانه ها، معمار ها و هنرمندان و به صورت کلی افراد خلاق برای نمایش اثر خود به مخاطبان قبل از تولید اقدام به مدلسازی آن توسط رایانه می کنند.

شما در دنیای مجازی ای که نرم افزار های سه بعدی و دو بعدی در اختیارتان میگذارند ، میتوانید بارها و بارها طرح خود را عوض کنید. می تواند اشکالات پیش آمده را در طراحی خود محاسبه و مشاهده کنید. و آنهارا به راحتی تصحیح گنید. می توانید قبل از ساختن نمونه ی حقیقی بنا، آن را به طور کامل و با حداکثر جزئیات مدلسازی و پیش نمایش کنیم. همچنین وجود یک مدلسازی قوی ، به شما امکان یک رندر قوی را نیز میدهد که این خود موردی بسیار مهم است.

ما در استودیو طراحی معماری آرتیمان با توجه به هدف شما و نوع پروژه توانایی مدل کردن فرم های پیچیده و خاص شما را داریم. برای اینکه ما بتوانیم آنچه که در ذهن شما هست را مدلسازی کنیم حداقل احتیاج به یکی از مدارک اولیه پروژه داریم، این مدارک می تواند شامل اسکیس دستی، نقشه های اتوکد، فایل سه بعدی اولیه، ماکت اتود یا همان ماکت اولیه باشد.

برای دریافت مشاوره در زمینه مدلسازی دو بعدی و سه بعدی با ما تماس بگیرید.

Sending
User Review
5 (4 votes)