ساخت ماکت

/ساخت ماکت
ساخت ماکت ۱۳۹۷-۸-۲۷ ۱۲:۴۸:۰۴ +۰۳:۳۰
معماری

ماکت سازی

ماکت سازی یکی از تخصصص های اصلی ماست. یکی از حساس ترین کارهای مربوط به یک ارائه ی خوب ، ماکت سازی است. داشتن یک حجم کوچک از بنای طراحی شده میتواند به شما در ارائه ی یک طرح معماری بسیار کمک کند. حضور یک حجم زنده و قابل لمس مینیاتوری از ساختمان شما ، همان برتری ای است که شما برای کسب نتیجه ی مطلوب در ارائه ی خود به آن نیاز دارید. که می تواند بسیار قدرتمند و کامل ، حس فضایی یک طرح را به نمایش بگذارد. تا کنون در استودیو طراحی معماری آرتیمان تعداد زیادی ماکتهای معماری ساخته شده که هر کدام دارای ویژگی ها مخصوص به خود بوده اند.
ما در اینجا با توجه به هدف شما و بودجه در نظر گرفته شده برای ماکت گزینه های متنوعی در اختیارتان قرار می دهیم این ویژگی ها شامل متریال مصرفی، شیوه ساخت، مقیاس و میزان جزئیات می شود.

ما در استودیو طراحی و معماری آرتیمان تمامی نکات مربوط به ساخت یک ماکت را وابسته به نوع آن که در ابتدای کار ، با شما بر سر آن به توافق رسیده ایم ، به طور تمام و کمال رعایت میکنیم.

تمام ماکتهایی که ما تا کنون ساخته ایم گویای کیفیت بالای کار استودیوی طراحی و معماری آرتیمان هستند. حال آنکه ما برخی از آن ماکتها را در گالری زیر برای شما به نمایش در آورده ایم تا بتوانید با کیفیت و تنوع ماکتهایی که ما ساخته ایم بیشتر آشنا شوبد. و با اطمینان خاطر بیشتری انتخاب کنید.

برای اینکه ما بتوانیم آنچه که در ذهن شما هست را به ماکت تبدیل کنیم حداقل احتیاج به یکی از مدارک پروژه داریم، این مدارک می تواند شامل رندر های سه بعدی پروژه، اسکیس دستی، نقشه های اتوکد، فایل سه بعدی و یا ماکتهای اتود یا همان ماکتهای اولیه پروژه باشد.

برای دریافت مشاوره ساخت ماکت با ما تماس بگیرید.

Sending
User Review
4.5 (8 votes)